Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Kanikas Tekstilden Van İline Yardım

erbaaliyiz kullanıcısının resmi
6 Ocak, 2012 - 18:12 -- erbaaliyiz

Erbaa merkezli olarak üretim yapan bir tekstil fabrikası Van depremi sonrası yıkım kadar soğuk hava ilede mücadele eden Van’daki çocukları unutmayarak onlara bin takım eşofman hazırlayarak gönderdi.

Erbaa merkezde üretim yapan Canicas tekstil Van depremi sonrası hayatları altüst olan Van’lı çocukları unutmayarak onlara kış günlerinde giymeleri için bin adet eşofman takımı hazırlayarak Tokat valiliğine teslim etti.

Fabrikada çalışan işçiler bu sefer mesailerini Van depremi sonrası üşüyen çocuklar için harcarlarken onlara bu anlamda destek oldukları için mutlu olduklarını söylediler.

Canicas tekstil fabrika müdürü Orhan Karadayı 4 gün çalışarak ortaya çıkarılan ürünlerin fikrinin 7 yaşındaki kızı Gamze’nin haberlerde çocukları üşürken gördükten sonra onlara nasıl yardım edebiliriz fikrinden ortaya çıktığını söyledi.

Fabrika çalışanlarının el birliği ile ortaya çıkardığı ürünler koliler ile Tokat valiliğine gönderilmek üzere yola çıkarken yapılan yardımların önümüzdeki günlerde valilik kanalı ile Van’a gönderileceği öğrenildi.