Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Başladı

Oluştur: 09/16/2013 21:49

2013-2014 eğitim öğretim yılı anasınıfı ve 1.sınıf öğrencileri için bir hafta önce başlarken resmi olarak tüm okullara bugün başladı. Erbaa’da resmi program Yavuz Selim İlkokulunda gerçekleşti.
Açılış programına Erbaa kaymakamı Adbülkadir Demir, Belediye başkanı Ahmet Yenihan ,İlçe milli eğitim müdürü Efraim Gökçe, kurum ve okul müdürleri daire amirleri ve öğrenciler katıldı.

İstiklal marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını okul müdürü Tekin Özgül yaptı Özgül eğitimin önemine değindiği konuşmasında öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.
Programda konuşan İçe milli eğitim müdürü Efaim Gökçe ise iyi biten bir eğitim öğretim yılından sonra yeni bir eğitim öğretim yılında tüm eğitim çalışanlarına hayırlı ve başarılı bir yıl diledi.

Törende son olarak konuşan kaymakam Abdülkadir Demir ise yeni eğitim öğretim yılında tüm çalışanlara iyi bir yıl temennisinde bulunurken iyi sonuçlar almanın iyi şeyler yapmaktan geçtiğini dile getrdi. Programda daha sonra şiirler ve türkü dinletileri sunuldu. Yeni elen öğrencilere hoş geldin çiçeği verilirken ilk ders zilinin çalması ile yeni eğitim öğretim yılı resmi olarak başladı.

ERT

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...