Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Erbaa AK Parti İftar Yemeği

Oluştur: 08/03/2013 00:47

AK Parti ilçe tekilatının organize ettiği iftar programı Erbaa İlçe Stadyumu'nda büyük bir coşku ile düzenlendi.

İftar programına AK Parti MKYK üyesi Ahmet Demircan, Tokat Milletvekili Zeyit Arslan, Tokat divan katip üyesi Tokat milletvekili Dilek Yüksel, Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları yönetimi, ilçe genel meclis üyeleri, ilçe kurucuları, mahalle yönetim kurulu üyeleri, köy temsilcileri, sandık yönetim kurulu üyeleri, sandık kurulu başkanları, müşahitler ve okul bina sorumluları ve çok sayıda halk katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akgün, iftardan sonra halka hitaben yaptığı konuşmada, öncelikle Somali'de şehit olan Sinan Yılmaz'a başsağlığı dileyerek, "Bizler şu anda iftarlarımızı stadyumlarda yaparken şu anda Mısır'da, Filistin'de, Myanmar'da, üzerine kurşun sıkılan kardeşlerimizin bir an önce kurtulmasını istiyoruz. Bu ayla birlikte İslam kardeşliği zirveye ulaştı. Müslümanlar arasındaki birlik beraberlik, kardeşlik, dayanışma arttı, bizleri bölmek parçalamak isteyen dış güçlere asla fırsat verilmemeli." dedi.

Başkan Akgün, yerel seçimlerin yaklaşmakta olduğunu belirterek, "Erbaa'da seçimleri daha çok arzuluyoruz, ülkemizde son zamanlarda yaşanan olayların AK Parti'nin bir oy daha fazla almasının ne kadar önemli olduğunu hep birlikte ortaya koyduk. Yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutluyorum, ilçe halkına sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gelecek diliyorum." diye ifade etti.

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında