Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

25.Geleneksel Hüseyin Şahin Yağlı Güreşleri

Oluştur: 10/10/2014 22:19

Tokat'ın Erbaa ilçesinde 25.'si yapılacak olan Geleneksel Hüseyin Şahin yağlı güreşleri için hazırlıklar başladı.

Erbaa Belediyesi ve Erbaa Güreş İhtisas Spor Kulübü'nün 25.sini düzenleyeceği Erbaa Hüseyin Şahin Yağlı Güreşlerine, Kırkpınar başpehlivanları Fatih Atlı, Osman Aynur, İsmail Balaban, Orhan Okulu, Recep Kara, Mehmet Yeşil Yeşil, Şaban Yılmaz, Ünal Kahraman, Onur Balcı, Serhat Gökmen, Bayram Ertan, Savaş Yıldırım, Abdullah Güngör, Serhat Balcı gibi çok sayıda pehlivan katılacak.

Erbaa Güreş İhtisas Spor Kulübü Başkanı Mehmet Özdilek, büyük organizasyona Kırkpınar'ın ünlü başpehlivanların katılacağını ifade ederek, "Kırkpınar'ın rövanşını yine Erbaa'da yapacağız. Bu büyük organizasyon için hazırlıklarımız daha aylar öncesinden başlamıştı. Çok sayıda güreş severi Erbaa'da ağırlayıp onlara güreş dolu bir gün yaşatacağımıza inanıyoruz. Bu hazırlıklar sırasında bize desteğini ve yardımlarını esirgemeyen, 25.sini yapmamızda büyük emek sarf eden Erbaa Belediyesi ve Sayın Belediye Başkanımız Hüseyin Yıldırım'a çok teşekkür ediyorum" dedi.

Geleneksel Hüseyin Şahin yağlı güreşleri 11 Ekim 2014 tarihinde Erbaa Büyük Cami'de okutulacak mevlitle başlayacak. Pehlivanlar 12 Ekim 2014 pazar günü Erbaa Güreş Stadyumu'nda güreş severlerle buluşacak.

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...