Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Başbakan Erdoğanın Erbaa Programı

Oluştur: 07/05/2014 03:29
Başbakan'ın Erbaa Programı

9 Temmuz’da Tokat’ta miting yapacak olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Erbaa programı Büyük ölçüde kesinleşti. AK Parti Erbaa İlçe başkanı Fatih Akgün bugün AK Parti ilçe yönetim kurulu toplantısı öncesi yaptığı basın açıklamasında Başbakan Erdoğan’ın Erbaa programını açıkladı.

AK Parti Erbaa İlçe binasında gerçekleştirilen Yönetim kurulu toplantısına Erbaa Belediye başkanı Hüseyin Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, il genel ve belediye meclis üyeleri de katıldı.

9 Temmuz saat 16.00’da Tokat merkezde miting yapması beklenen Başbakan Erdoğan merkezdeki mitingin ardından Erbaa’ya gelecek.

Başbakan ve AK Partinin Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Erbaa ziyaretiyle ilgili açıklama yapan İlçe başkanı Av. Fatih Akgün “Hasretle beklediğimiz ana çok kısa bir süre kaldı. Biliyorsunuz Sayın Başbakanımız grup toplantısına katıldığımızda Erbaa’ya da geleceğini Erbaa’daki programa da iştirak edeceğini teşkilat mensuplarımızın yoğun talebi neticesinde söylemişti.”

LİDERİMİZİ AĞIRLIYORUZ

O bizim Genel başkanımız, Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız daha da ötesi Liderimiz. Liderimizi Erbaa’da ağırlamaktan büyük bir onur duyacağız.İnşallah en güzel şekilde Erbaa’mızda ağırlayacağız ve Erbaa’nın farkını burada kendilerine göstereceğiz.Sayın Genel Başkanımız 9 Temmuz saat 16.00’da Tokat mitingine katılacak devamında Erbaa’mıza gelecekler. Erbaa’da Belediyemizi ziyaret edecekler, daha sonrasında da Erbaa İlçe Stadyumunda yereceğimiz iiftar yemeğine katılacaklar.Yaklaşık 25-30 bin kişilik bir iftar yemeği vermeyi düşünüyoruz. Bununla ilgili teşkilat mensuplarımızla gerekli organizasyonları yapıyoruz. Erbaa’mızda Liderimizi en güzel şekilde ağırlayıp Cumhurbaşkanlığına 30 gün kala motivasyonunu arttırarak Erbaa'mızdan uğurlayacağız.

Erbaa’da miting yapılmayacak mı sorularına da cevap veren Akgün Başbakan Erdoğan’ın programının ayrıntıları elimize daha ulaşmadı Tokat mitinginden sonra Erbaa’ya gelecek.Başbakanımızın çalışma ekibinin bize vereceği programla biz hareket edeceğiz. Ya meydanda bir mitingimiz olacak ya da stadyumda vereceğimiz iftar sonrasında bir konuşma yapacaklar. Bununla ilgili kesin bilgi henüz bize ulaşmadı ulaştığında sizlerle paylaşacağız inşallah.

ERBAA'YA BÜYÜKŞEHİR TARİFESİ

Cumhurbaşkanlığı sürecinde Erbaa’nın özel bir yeri olduğunu ifade eden Akgün, bundan sonraki proğramlarında liderimizin sadece Büyükşehirlerde miting yapacak olması göz önüne alındığında seçimlere 30 günlük bir süre kalmasına rağmen Erbaa’ya gelmesinin büyük bir olay olduğunu dile getirdi

Yönetim kurulu toplantısı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Haber: KelkitRadyoTelevizyonu İnternet Sitesi

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...