Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Erbaa Futbol Bilmecesi

Oluştur: 04/20/2014 14:13
Erbaa Futbolu

Bölgesel Amatör Lig'de son hafta maçları bugün ve yarın oynanacak. Erbaa'da futbol'un kaderini belirleyecek yarın ki maçta İhtisasspor'un küme düşmemek için hala bir şansı var.

Geçtiğimiz hafta kendi evinde oynadığı ve hakem hataları sebebiyle oldukça gergin geçen maçta 5 Futbolcusu kırmızı kart gören Erbaa Güreş İhtisasspor yarın lig'in zorlu takımlarından Fatsa Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

5 Futbolcusundan yoksun çıkacağı deplasman karşılaşmasından 3 puan çıkartmak zorunda olan İhtisas küme düşmemek için deplasmandan 3 puan çıkarıp Erzincanspor'un Soya Gençlikspor'u yenmesini bekleyecek.

Lig'in ikinci yarısından itibaren üst üste aldığı kötü sonuçlar sebebiyle ilk yarısını 8.sırada bitirdiği Lig'de küme düşme potasına girmişti. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Erzincanspor'u ağırlayan ve aldığı beraberlikle buradan 3 puan çıkartma hayalleri de suya düşen Erbaa Güreş İhtisasspor maçta 5 futbolcusunun kırmızı kart görmesi sebebiyle Fatsaya önemli eksiklerle gidiyor.

ERBAA BAL'A VEDA EDECEK

Erbaaspor'un final maçında Turhalspor'a 3-0 mağlup olmasıyla Tokatşampiyonluğu fırsatını da kaybeden Erbaa; Bölgesel Amatör Lig'de mücadele etme fırsatını eğer İhtisas düşerse Turhalspor'a kaptıracak. İhtisasspor yarın Fatsa karşılaşmasından 3 puan çıkaramaz Erzincanspor'da Soya Gençlikspor'u yenemezse Bölgesel Amatör Lig'e veda edecek. Turhalspor ise Playoff mücadelesi yapmadan direkt Bölgesel Amatör Lig'e yükselecek.

LİG'DE KALMA UMUTLARI PAMUK İPLİĞİNE BAĞLI

BAL'a veda etmemek için Fatsa Belediyespor'u yenmesi Erzincanspor'un da Soya Gençlikspor'u yenmesi gerekiyor. 5 önemli futbolcusunun geçen hafta kırmızı kart görmesinin ardından şansı daha da zora giren Erbaa eğer lig'de kalırsa Turhalspor ile Erbaa Güreş İhtisasspor Playoff mücadelesi yapacak.

Erbaa Güreş İhtisasspor'un lig'den düşmesi halinde İki takımı bulunan Erbaa önümüzdeki sezon Tokat Amatör Küme'de şampiyonluk kovalayıp Bölgesel Amatör Lig'e katılmak için mücadele verecek.

Haber: www.kelkitradyo.com

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...