Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Erbaada İki Motosiklet Kazası Daha

Oluştur: 06/02/2014 15:12
Erbaa Motosiklet Kazası

Motosiklet kazaları tükenmek bilmiyor. Özellikle bazı motosiklet sürücülerinin kural tanımaz durumları kazalara davetiye çıkarıyor. Yetkililerin ise bu konuda önlem almamaları ve yeterli kontrollerin yapılmaması da bu işin tuzu biberi olmaya devam ediyor.

Erbaa'da dün gece ve bu sabah meydana gelen iki ayrı kazada 2 motorsiklet sürücüsü yaralandı. Kazaların ilki dün akşam saatlerinde Erbaa İlçe karakolu önündeki kavşakta meydana geldi. Motorsikletle otomobilin çarpıştığı kazada motorsiklet sürücüsü Tuncay Erdönmez(40) yaralandı. Kaza 60 KH 980 plakalı otomobile 60 KS 457 plakalı motorsikletin kavşakta çarpılması sonucu meydana geldi. Kaskı bulunmayan motorsiklet sürücüsü Tuncay Erdönmez çarpışmanın etkisiyle yola savrularak yaralandı.

İkinci kaza ise bugün sabah saatlerinde Karayaka bulvarında meydana geldi. 60 KD 803 plakalı kamyonetle evinden aniden yola çıkan kamyonete yoldan geçen 60 KY 053 plakalı motorsiklet çarptı. Çarpışmanın ardından motorsikletten düşüğ kamyonetin arka camına kafasını çarpan motorsiklet sürücüsü 18 yaşındaki Ünal Sencan yaralandı.

Yaralılar Erbaa Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Haber: ERT

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...