Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Erbaaspor'dan Asılsız İddialara Sert Cevap

Oluştur: 12/24/2013 11:36

Geçtiğimiz günlerde Erbaa ile ilgili yayın yapan bir internet sitesinde Erbaaspor ile ilgili bir haber yayımlandı ve Erbaaspor Kulübü bu konudaki sessizliğini bozdu. Erbaaspor Kulübü Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Erbaalı futbolcular çay içecek para bulamıyor iddiası! Başlığıyla yayınlanan habere karşı basın açıklaması yaptı.

Yazılı olarak yapılan açıklamada Erbaa’da Spor’un Siyasi bir çekişmeye alet edildiği vurgulandı.

Yapılan yazılı açıklamada Erbaa’da Bir internet haber sitesinde Erbaaspor klübü hakkında eski Erbaa Güreş ihtisas spor kulübü başkanı Sayın Mehmet Özdilek ve Erbaaspor kulübü yöneticilerinden Ahmet Hafızoğlunun bir Sosyal paylaşım sitesinde yaptıkları yorumlardan yola çıkarak haberleştirilen doğruluğu araştırılmadan Erbaaspor klübü ve futbolcularını olumsuz yönde etkileyecek bir haber yayınlanmıştır.

Erbaaspor kulübü olarak kulübümüzün yöneticisi Ahmet Hafızoğlunun açıklamaları kişinin şahsi görüşlerini yansıtmaktadır. Sayın Hafızoğlunun bu açıklamaları sebebiyle Erbaaspor kulübünün bu görüşleri savunduğu yaklaşımı komuoyuna yansıtılmaya çalışılmaktadır. Yöneticimiz Sayın Hafızoğlunun bu görüşleri tamamen kendi şahsi fikridir. Haberde bahisle geçen futbolcuların çay içmeye para bulamaması gibi bir durum tamamen yorum yapanların kendi şahsi düşünceleridir ve gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.
Bu haberlerle Erbaaspor’un ve futbolcularının son dönemde aldığı iyi sonuçlara gölge düşürülmek futbolcularımızın morallerinin bozulmasının amaçlandığı da kamuoyu tarafından bilinmelidir.

Daha önce Erbaa Güreş İhtisas kulübü yöneticiliği yapmış Sayın Mehmet Özdileğin Erbaaspor ile ilgili doğru bilgi edinmeden yaptığı açıklamalarda kulübümüz tarafından maksatlı ve siyasi bir çekişmeye sporun alet edilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kamuoyuna Saygıyla Duyrulur. Erbaaspor Kulübü Başkanlığı.

Şeklinde açıklama yapılarak kamuoyu aydınlatıldı.

Benzer İçerik: 

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...