Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Keçeci Gökkuşağı Projesine Avrupalı Katılımcılar Geldi

Oluştur: 04/23/2014 22:36
Keçeci AB Projesi

Keçeci Köyü Ahi Mahmut Veli Türbesi yaşatma, çevre güzelleştirme ve sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği adına Rainbow (Gökkuşağı) isimli AB Projesi kapsamında Erbaa İlçemize gelen 7 ülkeden (Bulgaristan, Sırbistan, Azerbeycan, Macaristan, Ukrayna, Romanya, Yunanistan) 21 kişi Kaymakamımız Sayın Abdulkadir DEMİR’i ziyaret etti.

Değişik kültürlere ve yaşam tarzlarına karşı anlayış ve hoşgörü bilincini yerleştirmeye yönelik proje kapsamında farklı ülkelerden ziyarette bulunan misafirlerimiz Kaymakamımıza çiçek ve kendi ülkelerine özgü hediyeler takdim ettiler.

Ülkelerindeki kültürel özelliklerinden bahseden misafirlerimizden Erbaa Kaymakamı Sayın Abdulkadir DEMİR ülkeler arasındaki farklılıklar ve ortak yönler ile ilgili bilgi aldı. Kaymakamımız misafirlerimize Erbaa’da görmekten mutluluk duyduğunu ve 6 gün boyunca yapılacak olan etkinliklerde aralarında bulunabileceğini söyledi.

Ziyaret Erbaa Kaymakamlığı toplantı salonunda misafirlere slayt gösterisi eşliğinde Erbaamızın tanıtımı ve Türkiyem sunumu ile sona erdi.

Habere Ait Resim ve Videolar: 
Haber Resimleri: 

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...