Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Sobadan Çıkan Gaz Zehirledi: 1 Ölü

Oluştur: 03/08/2014 18:21

İlçemiz Ertuğrulgazi Mahallesinde bu sabah soba zehirlenmesi vak'ası yaşandı. 1 Kişi öldü bir kişi yaralı olarak Ankara GATA'ya sevkedildi.

Olay bugün sabah meydana geldi. Erbaa Ertuğrulgazi Mahallesi'nde yaşayan Tuncay KARA ve eşi Fadime KARA sobadan çıkan zehirli gazla zehirlendi. Ambulansla Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan eşlerden Fadime KARA tüm müdehalelere rağmen kurtarılamadı. Tuncay KARA ise acil olarak Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) sevkedildi. Tuncay KARA'nın yoğun bakımda olduğu bildirildi. Tuncay KARA'nın bir süre önce guatr ameliyatı olduğu ve hastaneden dün taburcu edildiği öğrenildi.

Tuncay Kara'nın annesi Hatice Kara, sabah kahvaltıya kaldırmak için seslendiğinde uzun süre ses gelmemesi üzerine odaya girdiğinde vahim tabloyla karşılaştı. Anne Hatice Kara'nın çığlık seslerine yetişen diğer aile fertleri ve komşular hemen acil servisi arayarak ambulans çağırdı. Eve çağrılan 112 Acil Servis ekiplerince yapılan kontrolde, 3 çocuk annesi Fadime Kara'nın yaşamını yitirdiği belirlendi. Karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu hayatını kaybettiği belirtilen Kara'nın cesedi, otopsi yapılmak üzere Erbaa Devlet Hastanesi morguna konuldu. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...