Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Zeyid Aslan - Bizim Adayımız Erdoğan Dedi

Oluştur: 07/09/2014 02:08

Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, "Bizim adayımız milletin içerisinden Recep Tayyip Erdoğan, 40 yılı aşkın siyasi hayatın içerisinde, 17 yaşında milletle beraber büyük Türkiye yolculuğuna başlamış" dedi.

Aslan, partisinin düzenlediği programa katıldı. Aslan, burada yaptığı konuşmada, 10 Ağustos'ta Cumhurbaşkanlığı Seçimi yapılacağını söyledi.

Cumhurbaşkanının ilk defa halk tarafından seçileceğini belirten Aslan, "Bizim adayımız milletin içerisinden Recep Tayyip Erdoğan, 40 yılı aşkın siyasi hayatın içerisinde, 17 yaşında milletle beraber büyük Türkiyeyolculuğuna başlamış. 41 yıldan beridir de bu siyasetin her kademesinde görev alarak büyük Türkiye yolculuğuna emek vermiş. Tozunu yutmuş ve terini dökmüş bir insan olarak halkımızın huzurunda" diye konuştu.

Programa AK Parti Tokat Milletveki Dilek Yüksel, Tokat İl Başkanı Adem Çelik, Turhal İlçe Başkanı Orhan Koç, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Şenyurt Belediye Başkanı Cafer Ünal Arslan, parti yöneticileri ve davetliler katıldı.

Haber: KelkitRadyo

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...