Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

AK Parti Niksar Teşkilatı İftar Yemeği

Oluştur: 08/02/2013 16:48

AK Parti Niksar ilçe teşkilatı Perşembe günü Yağıbasan Medresesi'nde iftar yemeği verdi...

Yağıbasan Medresesinde verilen iftar yemeğinin ardından konuşan AK Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Dilek Yüksel, Ramazan ayının, kırgınlıkların, dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sevginin ve hoşgörünün hakim olduğu, birlik ve kardeşlik vurgusunun öne alındığı bir güzel ay olduğunu söyledi.

Yüksel, şöyle konuştu:

"Ülkemizin içinden geçtiği süreçte, birçok iç ve dış menfaat çevresi, tahrik ve tertiplerle bizi biri birimize düşürmek, toplum olarak bizi parçalamak, ülkemizin güçlenme yönündeki trendini tersine çevirmek istiyorlar. İnşallah, milletimizin feraseti Başbakanımızın dirayetiyle bu planları bozuyoruz, bozmaya devam edeceğiz."

Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ise "11 yıla yakın zamandır iktidarda olan ve güçlenerek yoluna devam eden partimizin yaptığı hizmetleri, Türkiye'nin büyüyüp güçlenmesini istemeyen dış ve iç menfaat çevreleri, önümüzü kesmek için her yolu deniyorlar. Milletimiz ferasetiyle ve sabrıyla bu oyunlara alet olmuyor. Niksar, Tokat ve ülkemiz, AK Parti iktidarıyla kalkınma, gelişme, istikrar ve huzur iklimine sahip oldu. İnşallah, hiçbir çıkar odağı ve uluslar arası güç ülkemizin güçlenmesini, söz ve karar sahibi olmasını engelleyemeyecektir" şeklinde konuştu.

AK Parti Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız da "AK Parti Niksar İlçe Başkanlığı olarak Niksar'a hizmet etmenin, ülkemizin kalkınma, gelişme ve huzuruna katkıda bulunmanın onurunu, bizleri yalnız bırakmayan sizlerle paylaşıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada; tüm şer odaklarının, çıkarcı şebekelerin engelleme çabalarına rağmen hizmet yolculuğumuza devam edeceğiz. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Büyük Türkiye idealine 2023 hedefi doğrultusunda azim, sabır ve kararlılıkla yürüyeceğiz" diye konuştu.

İftar yemeğine, AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Fatih Akgün, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, belediye başkanları, mahalle muhtarları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında