Biz farklıyız. Çünkü biz ERBAALIYIZ...

Ankara Dernek Başkanı Belediyeyi Ziyaret Etti

Oluştur: 06/17/2014 11:00

Ankara Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Fahrettin ALICI, Erbaa Belediye Başkanı Sayın Hüseyin YILDIRIM ’ı Makamında ziyaret etti‏.

Ankara Erbaa Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Tokat Dernekler Federasyonu kurucu Başkanı ve Tokat Vakfı Genel Sekreteri Fahrettin Alıcı, Dernek Başkan yardımcısı Faik Kafalı ve Bekir Erdem ile Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım’ı makamında 16 Haziran 2014 Pazartesi günü ziyaret etti ve başarı dileklerinde bulundu.
Ziyaret sıcak sohbet havasında geçti Başkan Fahrettin Alıcı Dernek çalışmaları hakkında bilgi sundu.
Ankara’da kültürümüzü ve dayanışmayı sağlıyoruz amacımız hemşerilerimizi bir araya getirmek ve manevi değerlerimizi gelecek nesillere aktarmaktır. Derneğimiz Toplumlarla kaynaşan, sosyal,kültürel ve Ankara’da Erbaalı Üniversite okuyan Başarılı öğrencilerimize hayır sever Erbaalı hemşerilerimizin katkıları ile burs imkanı sağlıyoruz. Öğrencilerimizin derneğimizin çatısı altında faaliyetler yapmalarına imkan sağlıyoruz. Hemşerilerimizin konaklama,hastane ve acil kan gibi sorunlarına yardımcı oluyoruz. Alıcı Derneğimizi kurumsal hale getirdik ve karşılıklı iştişareler içerisinde Erbaa için çalışıyoruz dedi.
Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım; Alıcı ve arkadaşlarının ziyaretinden memnun olduğunu ifade etti. 30 Mart’ da Erbaalılar bizi göreve seçti şuan kadro çalışmalarımız var inşallah iyi hizmetlerimiz olacak ben partimin değil Erbaa halkının başkanıyım hizmet için varım herkes ile beraber ortak akıl ile hareket edeceğiz. Önceliğimiz insana yatırım olacak kaliteli ve kalifiyeli insanlar yetiştirmeliyiz. Sizlerde Ankara'da hemşerilerimiz adına başarılı çalışmalarınız var başarılarınızın devamını dilerim dedi.

Yeni yorum ekle

Yazar Hakkında

Erbaaliyiz.Com
Erbaalı...